Zort Network

Zort Network
Server Information
Address Private Server
Hostname FoxSMP
Status Checked 2 minutes ago
Players 17 / 1000
Location United States of America
Version 1.20.60
Website https://anichan.fun
Registered by RJoLe
Registered since June 26th, 2023 11:53 AM EST
Last update June 26th, 2023 11:53 AM EST
Tag(s) Adventure Capture The Flag Earth Knockbackffa NFT Raiding Spleef Xbox Account
Statistics
Uptime
Vote(s) 0
Rank 460
Score 6
Favorited 0
Discussion(s) 0

About This Server

Hoş geldiniz Zort Network'e! MC:PE'nin heyecan verici dünyasında size eşsiz bir deneyim sunmak için buradayız. Zort Network, macera dolu bir sunucu olarak, sizi unutulmaz bir oyuna davet ediyor.

Zort Network, oyunseverlere sunduğu çeşitli oyun modları ve benzersiz özellikleriyle öne çıkıyor. İster tek başınıza oynamak, ister arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli anlar yaşamak isteyin, Zort Network size her zaman mükemmel bir ortam sunacak.

Sunucumuzda sizleri bekleyen birbirinden heyecanlı oyun modları bulunuyor. Survival modunda hayatta kalma yeteneklerinizi test ederken, kendi zorluklarınızı aşacak ve yaratıcılığınızı sergileyeceksiniz. Creative modda ise sınırlarınızı zorlayacak, hayal gücünüzü kullanarak muhteşem yapılar inşa edebileceksiniz.

Zort Network'te ayrıca mini oyunlar ve etkinlikler de bulunuyor. Arkadaşlarınızla birlikte PvP savaşlarına katılabilir, zeka ve strateji gerektiren bulmacaları çözebilir veya hızlı tempolu yarışlarda rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Sizi sıkılmadan oyunun içinde tutacak birçok seçenek sunuyoruz.

Sunucumuz, aynı zamanda aktif ve dost canlısı bir topluluğa sahip. Diğer oyuncularla etkileşime geçebilir, takım arkadaşları edinebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Zort Network, güvenli bir oyun ortamı sağlamak için moderatörler tarafından düzenli olarak denetlenir ve kurallara uygunluğu sağlanır.

Eğer MC:PE'de unutulmaz bir deneyim yaşamak istiyorsanız, Zort Network tam size göre! Siz de sunucumuza katılın, diğer oyun severlerle tanışın ve kendinizi büyüleyici Minecraft dünyasına kaptırın.

Detaylı bilgiler için web sitemizi ziyaret edebilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Zort Network'e hoş geldiniz!